Ünlülerin Gençlik Sırları

Ünlülerin Gençlik Sırları

Televizyonda gördüğümüz ünlü kadınların yaşları ilerlemelerine rağmen nasıl böyle genç kalabildiklerini hiç düşündünüz mü? Gywneth Paltrow, Salma Hayek, Jennifer Aniston, Demi Moore…. Yıllar geçse de gençliklerinden bir şey eksilmiyor ve hala güzelliklerini koruyorlar. Biraz araştırma yaptık ve bakın ünlü kadınların gençlik sırları neler?

 

Yaşlanma karşıtı uygulamalar

 

Ünlü kadınların gençlik sırlarından birisi de yaşlanma karşıtı uygulamalara önem vermeleri. Ciltlerinin her köşelerine önem verirler ve ciltlerini nemlendirici, koruyucu gibi ürünlerle desteklerler. En çok kullandıkları ürünler 30 faktör ve üzeri güneş koruyucuları ve geniş çerçeveli güneş gözlükleri.

 

Peeling uygulamaları

 

Ünlü kadınların gençlik sırlarından bir diğeri vazgeçemedikleri peeling uygulamaları. Yüz ve vücutlarına uyguladıkları peeling işlemleriyle ciltlerinin yenilenmesine katkı sağlıyorlar. Yenilenen cilt daha genç görünmeye yardımcı oluyor.

 

Yaşlanma karşıtı makyaj ürünleri

 

Ünlü kadınların yaşları ilerlese de genç kalmalarına yardımcı olan bir diğer unsur kullandıkları yaşlanma karşıtı makyaj ürünleri. Yani hemen her kullandıkları güzellik ve kozmetik ürünleri yaşlanma karşıtı özellikler içeriyor. Güneş kremleri, astarlar, fondötenler, kapatıcılar ve dudak ürünleri nemlendirici özellikleri olan, antioksidan yönü güçlü, kolajen içeren ürünler. Böylelikle makyaj uygulamalarını ciltleri için daha mükemmel hale getiriyorlar ve bu da daha uzun süre genç kalmalarına yardımcı oluyor.

 

Yaşlanma karşıtı bir yaşam

 

Ünlü kadınlar bu üne sahip olmalarında görünümlerinin de önemli katkısı olduğunu biliyorlar. Bu görünüme sahip olmak için güzellik uygulamalarının yanında doğru ve sağlıklı besleniyorlar ve düzenli egzersiz yapıyorlar. Gece uykularına dikkat ediyorlar, bol su içiyorlar. Sebze suyu içmeyi asla ihmal etmiyorlar. Yoga gibi egzersizler vazgeçilmezleri.
Toplam Okunma Sayısı: 4082

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu