Tırnak Cilası Seçimi

Tırnak Cilası Seçimi

İyi bir tırnak cilası seçmek manikürün daha uzun süre etkisini göstermesine yardımcı olur. Ayrıca en uygun tırnak cilası da kişinin görünümüne oldukça olumlu katkılar yapar. Eğer tırnak cilası seçiminde zorluk yaşıyorsanız veya hangi tırnak cilasının sizin için uygun olduğunu tam olarak bilemiyorsanız size uygun bir tırnak cilası seçmeniz için aşağıdaki ipuçlarını uygulayabilirsiniz.

 

1. Tırnak cilası seçerken dikkate almanız gereken altın kural tırnak cilasıyla görünümünüzün uyumlu olmasıdır. Tırnak cilanız sizin sitilinizin bir parçasıdır. Bu nedenle sizinle uyumlu olmalıdır. Taktığınız aksesuarlar, giyindiğiniz kıyafetler tırnak cilasıyla uyumlu olursa sizde daha mükemmel bir görünüm yaratabilir.

 

2. Hangi mevsimde olursanız olun veya sitiliniz nasıl olursa olsun genelde doğal tonlar iyi gider.

 

3. Kırmızı tırnak cilası daha kadınsı gösterir ve özellikle gece gezmeleri için daha şıktır. Kırmızı bir ruj veya dudak parlatıcıyla harika gider. Tırnak cilasıyla rujunuzu alırken aynı markada olmasına özen gösterin. Çünkü farklı markalarda renkler arasında uyumsuzluk olabilir.

 

4. Eğer koyu kıyafetler giyiniyorsanız mor renkte tırnak cilasından kaçının. İkisi bir arada gitmezler. Beyaz veya gri gibi açık tonlar daha iyi gider.

 

5. Eğer kırılgan veya kuru tırnaklarınız varsa tırnaklarınızı güçlendirici etkileri olan bir tırnak cilası seçin.

 

6. Sizin sitilinize en uygun, size iyi giden ve uzun süre etkisini gösteren bir tırnak cilasını bulmak için farklı tırnak cilalarını da deneyebilirsiniz.
Toplam Okunma Sayısı: 5249

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu