Sezonun Mükemmel Ruju

Sezonun Mükemmel Ruju

By Tasha Reiko Brown for The Style Glossy

 

Sonbahar, heyecan verici ruj seçenekleriyle dopdolu! Sezonun önerileri arasında yer alan klasik kırmızı, mürdüm rengi ve böğürtlen arasından harika tonu bulmak, şöminenin kenarında sıcak kakaonuzu yudumlamak kadar kolay.

 

Cüretkar renk seçenekleri arasında seçim yapmanın en büyük sırrı, öncelikle kendinize uygun dokuyu tespit etmek. Cesur ve trendy olanlar mat rujlara yönelecektir. Tesadüfi bir şekilde ruj sevenler yumuşak satenle nokta atışı yapabilir. Minimalist makyajı tercih eden kadınlarsa açık renkli parlatıcıları kolaylıkla kullanabilir.

 

Sizi tatmin eden dokuyu bulduktan sonra ten renginiz için en heyecan verici rengi seçelim. Etki bırakmayı hedefleyen açık tenli dostlarımız için turuncu bazlı kırmızı mükemmel seçim. Parlak ton, göze çarpmanızı sağlarken, turuncu, süt gibi teninizle kontrast oluşturacak. Orta veya koyu renk tonlu kadınlar, sezonun klasiklerinin çarpıcı etkisi için mavi bazlı kırmızıyı tercih etmeliler.

 

Sevgili böğürtlen rengim, bu sonbahar orta yanıklıktaki tenleri renklendirmek üzere geri döndü. Mor dokunuşları olan böğürtlen rengi, sezon trendi olmakla kalmıyor koyu renk saçlı güzellere beklenmedik bir canlılık katıyor. Koyu böğürtlen renkleri, açık tenlilerde çok koyu görünebilir. Bundan dolayı, pembemsi böğürtlen rengine meyletmeliler.

 

Mürdüm rengi, bu sonbahar herkesin dudaklarında olacak. Böğürtlenden parlak, kırmızıdan canlı olan yeni mürdüm rengi rujlar, sahip oldukları hoş kırmızı şarap rengiyle özellikle koyu tenli esmerlere yakışıyor. Bu ton, koyu renk saçlarla da kusursuz bir uyum içinde oluyor. Mürdüm, geri dönüşünü yapmadan önce hava sıcaklıklarının düşmesini bekleyen yepyeni bir renk.

 

Ünlülerin makyajcısı Tasha Reiko Brown, genç sanatçıların fotoğraf çekimleri ve çeşitli etkinliklerde mükemmel görünmelerine yardımcı oluyor.

 
Toplam Okunma Sayısı: 2357

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu