Selülitlerden Kurtulmak İçin

Selülitlerden Kurtulmak İçin

Eğer selülit sorununuz varsa aşağıdaki çözümleri uygulayarak selülitlerinizin görümünü azaltabilir ve selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

1. Selülitlerinizden kurtulmak içim selülitli bölgelerinize kuru fırçalama uygulayın. Bu selülit oluşan cilt bölgelerinizdeki kan dolaşımını güçlendirecektir. Kan dolaşımının artması cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. Cildinize fırçalama yapmanız cildinizde peeling etkisi de yapar. Böylelikle cildinizdeki ölü cilt hücrelerinden kurutularak cildinizi de yenilemiş olursunuz.

 

2. Selülitlerinizden kurtulmak için limon suyu ve elma sirkesi kullanın. Limon suyu içmeniz vücudunuzda su tutulmasını azaltacaktır. Ayrıca sabahları 200 ml kadar suyun içine 2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi dökün ve bunu için. Selülitlerinizin görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır.

 

3. Selülitlerinizden kurtulmaya mezoterapi yöntemi uygulanır. Mezoterapi homeopatik mikroenjeksiyon ile veya konvansiyonel ilaçlar, vitaminler, mineraller ve aminoasitlerle selülit oluşmuş cilt bölgelerini hedefler. Mezoterapiyle cildin görümünü iyileştirilir. Bu yöntem genelde etkili bir sonuç almak için 10 - 25 seans kadar yapılır.

 

4. Selülitlerinizden kurtulmak ve daha pürüzsüz bir cilt için en iyi yöntemlerden birisi de egzersizdir. Cilt sıkılaştırıcı egzersizler vücuttaki yağları azaltır ve kasları geliştirir. Ayrıca sağlıklı bir kiloda kalmak ve iyi bir diyet de selülitlerden kurtulmaya yardımcı olur.
Toplam Okunma Sayısı: 1727

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu