Seksi ve Bronz Bacaklar İçin 3 Kural!

Seksi ve Bronz Bacaklar İçin 3 Kural!

By Yasemin Trollope for The Style Glossy

 

Hiçbir şey, teninizin birazcık görünmesinden daha seksi değildir. Şimdi bacaklarınız üzerinde çalışma ve yapay bronzluk yaratma zamanı. İşte seksi ve bronz bacaklar için temel kurallar:

 

1. Kese Yapın


Bronzlaştırıcıyı sürmeden kese yapmazsanız bronzluğunuz güzel görünmeyecektir, bu bir gerçek. Kese yaparak, ölü deri hücrelerinizi temizlemiş ve cildinizi yumuşak bir uygulamaya hazırlamış olursunuz, dalgalı bir görünüme değil. Bu nedenle, bronzlaştırıcıyı sürmeden önce her zaman kuru vücut fırçası ve vücut kesesi ile işe başlayın.

 

2. Eşit Oranda Uygulayın


Bronzluğun bacaklarınızın arkasında ya da bileklerinizin çevresinde yoğun olmasından kötüsü yok. Emin olmak için elinizde bronzlaştırıcınız bol bile olsa, renkli bronzlaştırıcı krem ya da köpük kullanın böylece nereye sürdüğünüzü ve daha da önemlisi nereye sürmediğinizi görebilirsiniz. Kusursuz ve dalgasız bir görünüm için kauçuk eldiven ya da pudra süngeri kullanmanızı da tavsiye ederiz.

 

3. Her Gün Nemlendirici Kullanın


Yapay bronzluk neme bayılır, aslında bu ikisi süper arkadaştırlar. Bronzlaştırıcınızı tazelerken ya da daha derinlemesine ve uzun süren bronzluk için kademeli bronzlaştırıcı uygularken vücut losyonu da kullanarak cildinizi mutlu edin. Bacaklarınız size teşekkür edecektir.

 

Yasemin Trollope, serbest zamanlı yazar, güzellik editörü, enternasyonal mutluluk arayıcısı ve tweeter müdavimidir. Kendisi, @Yaz_Turker adından bulunabilir. Makaleleri sıklıkla The Style Glossy’nin Türkiye edisyonunda yer almaktadır.

 
Toplam Okunma Sayısı: 2809

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu