Site Kullanım Koşulları

Makyajvebakim.com sitesi sağlık, bakım, güzellik, makyaj, anti aging ve daha birçok konuda kadınlara ve diğer tüm ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki yayınlanan yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

 

Makyajvebakim.com sitesi her ne kadar ziyaretçilerine özgün, faydalı ve güvenilir bilgiler vermeye çalışsa da bu bilgiler asla bir doktorun yerini alamaz. Site ziyaretçilerimiz her hangi bir durumda konuyla ilgili bir hekime başvurmalıdırlar. Sitemizde yayınlanan yazılardan yola çıkılarak hastalık tedavisi, ilaç kullanımı v.b. şeyler yapılmamalıdır. Bu konuda doğabilecek sorunlardan makyajvebakim.com sorumlu tutulamaz.

 

Sitemizde yayınlanan yazılara site ziyaretçilerimiz yorum yazabilirler. Site ziyaretçilerimiz yapacakları yorumlarda suç teşkil edebilecek yorumlar yapmamalıdır. Bu amaçla küfür içeren, müstehcen ve ayıplı ifadeler yorumlarda yer almamalıdır. Yapılan yorumlar her ne kadar editör onayından geçse de yine de yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır. Zaten gerek görüldüğü takdirde bu tür yorumlar siteye eklenmeden silinecektir. Ayrıca yapılan reklam amaçlı yorumlar yayınlanmayacaktır.

 

Site ziyaretçilerimizin e-mail bilgileri 3. bir tarafla paylaşılmayacaktır. Site ziyaretçilerimiz başkası adına yorum yazamazlar. Bu konuda sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

 

Makyajvebakim.com gerek gördüğü takdirde sitede yayınlanan bir yazıyı yayından kaldırma veya yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Makyajvebakim.com