En İyi Göbek Eriten Diyet

En İyi Göbek Eriten Diyet

Göbek çevrenizdeki fazla kilolar ve yağlardan şikayetçiyseniz aşağıdaki göbek eriten diyet önerileri size yardımcı olacaktır:

 

1. Diyetinizde beyaz undan yapılmış besinleri eleyin. Bol sebze tüketin. Özellikle yeşil yapraklı sebzeleri… Brokoli protein zengini bir sebze ve oldukça sağlıklı. Bu tür sebzeler göbek çevrenizdeki fazlalıkları eriterek kilo verme konusunda yardımcı olacaktır.

 

2. Günlük diyetinizden basit şekerleri eleyin. Çikolata, şeker, pasta gibi besinler göbek çevreniz için sorun oluşturur. Göbek çevrenizi eritmek istiyorsanız bu bölgedeki fazla kilolarınızdan kurtulmaya çalışın. Şeker ayrıca sizi bitkin düşürür. Diyetinizden basit şekerleri eleyerek göbek çevrenizde ideal bir ölçüye kavuşabilirsiniz.

 

3. Günlük öğün sayınızı 5-6 ya yükseltin. Fakat her öğünde azar azar yiyin. Her öğünde mutlaka sağlıklı besinler tüketin. Her öğünde mutlaka protein zengini besinlere yer verin.

 

4. Göbek çevrenizi eriterek fazla kilolarınızdan kurtulmak için gün içinde bol su için. Bol su içmeniz zayıflamanıza yardımcı olur. Şekerli içeceklerden ve koladan uzak durun. Kahveyi sınırlandırın.

 

5. Zayıflama konusu egzersizlerden ayrı düşünülemez. Eğer göbek çevrenizdeki fazla kiloları atarak zayıflamak istiyorsanız eş zamanlı olarak düzemli bir şekilde egzersiz yapın. Haftada 4 – 5 gün ve her seferinde 30 – 60 dk. kardiyo egzersizleri göbek çevrenizi eritir.

 

6. Gece uykunuzu ortalama 7-8 saat uyumaya çalışın. İyi dinlenin. Dinlenmek zayıflama sürecinizde vücut performansınız için faydalıdır.
Toplam Okunma Sayısı: 3229

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu