Dolgun Gösteren Dudak Makyajı

Dolgun Gösteren Dudak Makyajı

İnsanlar yaşlandıkça dudakları daha da incelme eğilimindedir. Bu vücudun yaşlandıkça daha az kolajen üretimine paralel olarak oluşur. Eğer sizde de böyle bir durum olursa dudaklarınızı daha dolgun gösterecek bir yöntem uygulamanızda fayda vardır. Uygun bir cilt bakımı ve biraz makyaj hilesiyle hızlı ve daha ekonomik bir sonuç elde edebilirsiniz.

 

1. Bir dudak fırçası veya yumuşak bir diş fırçasıyla dudaklarınızdaki pullanmaları atmak için nazikçe dudak peelingi uygulayın. Bu dudaklarınızın daha hoş ve pürüzsüz olmasına yardımcı olacaktır. ( Dudak Peeling Nasıl Yapılır? )

 

2. Dudaklarınıza kapatıcı uygulayın. Bu rengin dudaklarınıza uygun olmasına ve ayrıca daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

 

3. Eğer dudaklarınızın doğal renginden birkaç ton daha koyu bir ruj kullanacaksanız bir dudak kalemi kullanın. Dudağınızın doğal çizgisinin dışından sadece bir çizgi çizin. Sonra rujunuzu sürün. Eğer rujunuz doğal dudak renginize yakınsa kalem olmadan ruju dudaklarınıza uygulayın.

 

4. Dudaklarınıza biraz parlaklık vermek için dudak parlatıcı uygulayın. Bu son işlemle birlikte dudak makyajınız dudaklarınızı daha dolgun gösterecektir.

Mükemmek Dudaklar İçin Dudak Makyajı
Toplam Okunma Sayısı: 2741

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu