Bir Süper Model Gibi Görünmek İçin

Bir Süper Model Gibi Görünmek İçin

Bir süper model gibi görünmek istiyorsanız bunu 5 basit adımda gerçekleştirebilirsiniz.

 

1. Duruşunuzu düzeltmeye çalışın

 

Bir süper model gibi görünmenin ilk adımı süper model gibi bir duruşa sahip olmaktır. Omuzlarınızı geri çekin, göbeğiniz çekin ve pelvisinizi hafifçe öne itin. Başınızın üzerinde bir kitap varmış gibi bir denge yakalamaya çalışın. Güvenli bir duruş süper model gibi görünmek konusunda önemli bir husustur.

 

2. Yürüyüşünüz geliştirin

 

Süper modeller payanda yürüyüşe sahiptirler. Bu şekilde yürüyebilmek için ayak parmaklarınız tam öne gelecek şekilde bir ayağınızın diğer ayağınızın önüne atın. Ayak izleriniz yürürken tek bir düz çizgi oluşturmalıdır. Bir denge aletinde yürüdüğünüzü düşünün. Fakat bacaklarınızı arasındaki mesafeyi iyi korumanız gerekir. Daima ileri doğru bakın. Bu yürüyüş şeklini yakalayana kadar bol pratik yapabilirsiniz.

 

3. Saçlarınıza ve cildinize dikkat edin

 

Süper modeller genelde doğal görünen saçlara sahiptirler. Pürüzsüz, nemli ve yeterli düzeyde parlak görünen bir cilde sahip olun.

 

4. Yüksek topuklu ayakkabıları giyinin

 

Yüksek topuklu ayakkabılar size daha uzun ve ince bir görünüm kazandırır ve güven  katar.

 

5. Dişçinize giderek diş bakımınızı yaptırın.

 

Sağlıklı, düz, beyaz ve temiz görünen dişler süper model gibi görünmek için önemlidir. Çünkü süper modeller güvenle gülümserler ve gülümseme onlara çok şey katar. Kirli, çarpık ve sağlıklı görünmeyen dişlerle yeterince iyi gülümseyemezsiniz. Üstelik bu tür dişler görünümünüzü de fena halde bozarlar.
Toplam Okunma Sayısı: 2297

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu