Alternatif Makyaj Aletleri

Alternatif Makyaj Aletleri

By Tasha Reiko Brown for The Style Glossy

Makyaj aletlerini severim. Favorim olan klasiklerden yeni çıkanlara kadar hepsini kullandım. Bunlar arasında benim en çok sevdiğim ve her zaman önerdiğim bir tanesi var. Yanınızda taşıyabilirsiniz, bedavadır, hata yapmaz ve marifetlidir: parmaklar.

Parmaklar benim en sevdiğim makyaj aletidir. Uygulama veya rötuş aleti olarak her zaman iş görür ve makyaj malzemelerinin makyajdan anlamayanlara daha eğlenceli ve daha az göz korkutucu görünmesini sağlar. Fondöten sürerken parmaklarınızın ısısı ürünün cildinize iz yapmadan pürüzsüzce yayılmasını sağlar. Parmaklar her tür krem şeklinde makyaj malzemesi için harika bir yayma aletidir.

Yüzük parmağınızın uyguladığı basınç çok hafif olduğundan her işe yarayan bir alettir. Krem allığı yüzük parmağımın ucuyla elmacık kemiklerine sürüp dışa doğru yaymayı severim. Göz kapaklarınıza krem göz farını uygularken, eye liner çekerken ve hassas göz altı bölgesine kapatıcı sürerken hep nazik yüzük parmağınızı kullanın.

Parmaklarınız aynı zamanda, fırçaların bıraktığı belirgin izleri gidermek için de mükemmel bir alettir. Parmaklarınızı kullanırken fırçayla olduğundan daha az ürün kullanırsınız, böylece birkaç parmak hareketiyle kolayca doğal görünümlü bir yüze sahip olursunuz.

Makyaj yapmadan önce ve sonra ellerinizi 20 saniye süreyle yıkayarak bakterilerden korunun. Yanınıza almayı unutmaktan korkmayacağınız bu makyaj aletine güvenmeyi öğrenin.

Ünlülerin makyajcısıTasha Reiko Brown, genç sanatçıların fotoğraf çekimleri ve çeşitli etkinliklerde mükemmel görünmelerine yardımcı oluyor.
Toplam Okunma Sayısı: 2280

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu