10 Adımda Dudaklarınızı Dolgunlaştırın

10 Adımda Dudaklarınızı Dolgunlaştırın

Çoğu kadın çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak ister. Dolgun dudaklara sahip olmak sadece daha kadınsı, çekici ve genç bir görünüm kazandırır. Eğer siz de dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız işte size bazı çözüm yolları

 

Zeytinyağı ve toz şeker

 

1. Bunun için zeytin yağını ve toz şekeri küçük bir kasede iyice karıştırın. Parmaklarınızı kullanarak bu karışımı dudaklarınıza uygulayın ve dudaklarınızı fazla bastırmadan ovun.

 

2. Karışımın 3 – 5 dk kadar dudaklarınızda durmasına izin verin. Sonra suyla durulayın.

 

3. Dudaklarınızı kurutmak için ellerinizle hafifçe dudaklarınıza vurun.

 

Bu işlem dudaklarınızdaki ölmüş cilt hücrelerini dışarı atarak dudaklarınızın yenilenmesine ve daha canlı ve çekici görünmesine yardımcı olur.

 

Dolgunlaştırıcı serum

 

4. Yüz makyajınızı yaptıktan sonra dudaklarınıza dolgunlaştırıcı serum uygulayın. Dudak dolgunlaştırma serumunun yönergesinde yazanları dikkatlice uygulayın. Gerekli zamanı verin.

 

5. Serumu uygulayıp gerekli sürede bekledikten sonra dudaklarınıza ışık yansıtan kapatıcı uygulayın.

 

6. Preslenmiş pudra ile kapatıcıyı ayarlayın. Preslenmiş pudrayı uygulamak için pudra ponponu veya kapatıcı fırçası kullanın.

 

Dudak kalemi

 

7. Doğal dudak çizginizin üzerinden dudak kalemiyle geçin. Doğal renkli bir dudak kalemi kullanın. Doğal dudak renginize yakın bir dudak kalemi seçin.

 

8. Dudak fırçası kullanarak rujunuzu sürün. Dudak fırçası kullanmanız daha dolgun bir görünüm verir.

 

9. Rujunuz sürdükten sonra bir kağıt havluyla dudaklarınıza dokunun. Böylelikle fazla ruju almış olursunuz.

 

10. Sonra kapatıcı fırçası veya pudra ponponu kullanarak yüz pudrasını uygulayın. Dudak fırçasıyla dudaklarınıza tekrar ruj uygulayın.
Toplam Okunma Sayısı: 3832

Yorumlar

E-Mail
Ad Soyad
Mesaj
Güvenlik Kodu